Yemek Tarifleri

sahrapsoysal.com Yenilenen Yüzüyle Karşınızda!

sahrap-soysal-yenilenen-yemek-sitesi-

Peki, sitedeki yenilikler neler?

Türkiye’nin önde gelen şeflerinden Sahrap Soysal, her zaman geliştirdiği yemek tarifleri gibi yüz binlerce kişiye ulaşmasını sağlayan internet sitesini de geliştirdi. Yenilenen yüzüyle yayında olan web sitesinde, yüzlerce farklı yemek tarifini kullanıcı deneyimi ilkesiyle birlikte sunuyor.

Yenilenen yemek tarifi sitesi’nde ünlü yemek yazarı Sahrap Soysal’ın özel yemek tariflerini bulabileceğiniz gibi konuk şeflerle birlikte yüzlerce farklı yemek tarifine de ulaşabilirsiniz. Siteye üye olan ve konuk şef olarak tarif paylaşan herkesin kolayca özel tarifini yayınlayabileceği yeni sistem ile yeni tatlardan her zaman haberdar olabilirsiniz.

Yemek tarifi sitesinin bir diğer özelliği de tariflerin kolayca puanlanabilmesi. Her tarif için yıldız ile puanınızı verebilir, en başarılı tarifi oylarınızla siz belirleyebilirsiniz. Aynı şekilde sizin tarifiniz de verilen puanlarla birlikte en başarılı tarif seçilebilir. Seçilen en başarılı tariflerin dönem dönem ödüllendirilmesi de yeni yemek sitesinin en güzel özelliklerinden.

Sahrap Soysal’ın televizyon programlarında yayınlanan ve sadece internet sitesine özel olarak çektiği yemek videolarının da site kullanıcıları için yayınlanacağını da hatırlatalım. Yemek tariflerinin yanında yemeklerin nasıl yapıldığını Sahrap Soysal’ın ağzından dinleyebilir, püf noktaları görüntülü şekilde görebilir ve sevdikleriniz için siz de lezzetli yemekleri kolayca yapabilirsiniz.

Online yemek tarifi sitesi ile et yemeklerinden kurabiye tarifleri ne kadar hayal ettiğiniz ya da hiç de aklınızda olmayan ama görünce âşık olacağınız damak tadınıza uygun yemekleri keşfedebilirsiniz. Ağzının tadını bilenlerin sitesi www.sahrapsoysal.com

Yükleniyor...

Yazar Hakkında

Tarlan Mahouti

Tarlan Mahouti Metalürji ve malzeme mühendisliği öğrencisidir. Okuduğu üniversitenin laboratuvarlarında bilimsel araştırmalara katılan Tarlan aynı zamanda Nanokon (Nano Teknoloji kongresi) koordinatörlüğünü yapmaktadır. Grafik tasarım konusunda uzmanlaşan Tarlan, hobi olarak güzellik ve yemek ile de ilgilenmektedir.

Yorum bırak

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.